LT U SMRKU 2008


Řeči o tom, že už nás další rok nebude více, už vést opravdu nebudu. Zase nás o několik málo výstavních kousků přibylo. Počet účastníků letošního tábora LT U SMRKU 2008 se v jednu chvíli přiblížil bezmála 60 poctivým kouskům. Noví kousci jsou velmi oddolní, jedná se zejména o naši novou zdravotnici Vlaďku, vedoucí Elišku, vedoucího Jardu a instruktora Tomáše, Bobáše, Píďu (to je pořád jeden, jen pod jiným krycím jménem, též zvaný Pepřák). Noví členové se velmi brzo adaptovali a velice rychle mezi nás dobře zapadli.
Zahájení tábora se příjemně zkomplikovalo narozením malého "hlavního vedoucího" Šimůnka. Také jsme ho řádně v pondělí zapili dle Pláničkovy metody. Zapíjeli jsme ho za pomoci výborného Plzeneckého šampusu vychlazeného v Manětínském potoce. Ze šesti šestikol proběhlo pouze pět a to páté bylo velice nekoordinované. Toho jsem se já už nedožil a někteří členové týmu též ne. Šesté kolo jsme museli dokončit o poledním klidu v potoce asi po třech dnech, kdy nám zase začalo chutnat. Byl nástup na plovárnu bez ručníku a plavek, ale s hrníčkem. Hlavními aktéry šampus párty byli Bratři v triku šampus boys. Den před tím "wcboys". Mimochodem jim velice děkujeme za přísun velmi kvalitního dřeva z jejich panství u Čoubů. Tedy ještě jednou, děkujeme Pavle a Jirko Zimmerhaklovi za dříví a za Vaši pomoc.
Tímto porodem vše neskončilo a za několik dní jsme se radovali z dalšího přírůstku, z Terezky Antošové. Opět jsme ji hezky zapili, naštěstí již nikoli šampusem, ale pivem a lesními a jinými plody. Děkujeme, Míro, náš fotoreportére.
Za tři dny jsme již měli  tábor plus-mínus postavený a vybudovalo se mnoho nových věcí. Nový stojan na vodu, nástěnka, rozcestník, krásná brána (díky, Honzo Vejvodo), přesunuli jsme záchody, které jsme vykopali za rekordní jednu půlhodinu rychlým krumpáčem od Bobcatu :-) Vybudovali jsme plovárnu, postavili nová "týpí" a spoustu dalších věcí. Smontovali jsme dřevěné stoly pod smrk, které zajistil materiálně kamarád Láďa Dornica, montážně Pavel Hyneš - Boniek, oběma moc a moc děkujeme.
A mohli jsme začít s programem. Opět byl velice bohatý. Jen několik málo z těch důležitějších: výlety na Frantův a Čoubův mlýn, horolezectví na Kozelce, spaní na skalním městě, táborák, diskotéka, maškarní, stopovačka, sportovní  a jiné hry, promítání v Bažině, byla pouť, olympiáda, rýžovalo se zlato ( díky, Pstroužku) a spoustu jiných zajímavých her.....Přijela záhranka Plzeň - sever z Kralovic, moc děkujeme, porovnávali jsme kdo má lepší a hlučnější sanitku. Myslím si, že nad Mercedesem vyhrál UAZ,  že se nemýlím ? :-) Děkujeme za zařízení Jirkovi Jindrovi a paní doktorce....... Opět jsme batikovali, za což opět moc děkujeme kamarádům Radce a Tomášovi Smětákovým. Tomáš se ukázal jako dobrý batikovací asistent :-) Byli jsme v super moderní hasičárně na Lochotíně v Plzni. Akci domluvil Pavel Hyneš ve spolupráci s Jirkou Jindrou. Pavel mimo jiné i zajistil řidiče Vildu. Díky, Vildo! Jirka domluvil autobus Karosa. Díky.... Moc děkujeme Alešovi Sládkovi - majiteli Autoškoly Sládek, že nám autobus zapůjčil, díky. Měli jsme opět přepad, který nám zajistilo komando Luboš Pojer a spol. ve spolupráci s Močidlec Gangem. Paráda, kluci, díky. Jinak kluci jezdí na palivo zvané R.U.M. Jako ten román od Čapka :-) Zase jste nám moc pomohli s řízky, jaká to krásná tradice. Řízků a sálatu bylo zase požehnaně, moc výborné to bylo. Díky, kuchyně a pomocníci...... Prostě jsme se opět nenudili. Kanada letos nijak významně nepropukla. Ale příští rok si to vynahradíme, nebojte. To už nebudu jezdit za miminkem anebo spát ve vejtřasce... Sendy to tedy řekl jinak, ale to nebudu publikovat :-)
Pořád jen děkuji, ale určitě si ještě neodpustím poděkovat všem vedoucím, instruktorům, kuchyni, hospodářce, pravé a levé ruce, prostě všem za skvěle odvedenou práci. Mám z Vás velkou radost a je to boží :-) No, i když,  pořád je co zlepšovat ! :-) Ne, opravdu díky, je super, jak tábor zase frčí.......
Ještě si neodpustím poděkovat Pepovi Šustrovi - autodoprava, zemní práce Most, za přesun materiálu Avií kontejnerem, ze základny i na ni . Rodině Černíků - BOSCH Černík za pomoc při stavbě a bourání tábora. Za stavbu a bourání tábora celému Močidlec Gangu též moc děkujeme. Filipovi Frantalovi za dovoz anti-šešulkových a ant-sendyových prvků do kotelny... Máchale, bouchlo Ti to!!!!  Děkujeme společnosti Pilsen Steel za poskytnutí reklamních dárečků pro děti. Dětem děkuji za účast a za trpělivost s námi dospělími dětmi :-) Máme Vás rádi, děti naše ! :-) Díky naší drahé Lidušce, to je opravdu nezmar, mladá, pružná, elastická a s vrtulí v ...  zadku ( no, co jste si mysleli, že tam napíšu ?).
Snad jsem na nikoho nezapomněl. Pokud ano, tak mi to odpusťte, je toho moc :-)

A co dodat ?  Jen že se moc a moc těšíme na příští ročník LT U SMRKU 2009, abychom se sešli všichni ve zdraví a zase s nějakými přírůstky - novými táborníky. Pro ně to přece děláme.

Mějte se moc a moc fajn a nějak to tedy ten rok zase přežijeme.

P.S. Ještě si to po sobě určitě nejméně jednou přečtu a opravím si chyby a popřípadě něco doplním, děkuji za pochopení :-)


LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008
LT U Smrku 2008

Sídlo zapsaného spolku:

LT U SMRKU z.s.
Skladová 623/17
326 00 Plzeň - Koterov


 

Adresa na náš tábor:

LT U SMRKU z.s.
Manětín
331 62 Manětín

facebook
© 2011 Letní tábor U Smrku - Manětín | Vyrobil INET-SERVIS.CZ